Stosowanie soczewek cylindrycznych na astygmatyzm

Noszę soczewki kontaktowe sferyczne -4, byłam dzisiaj na badaniu komputerowym i powiedziano mi że mam astygmatyzm w jednym oku i na to oko powinnam nosić soczewkę cylindryczną. Podaję wynik badania: <R> S +1,00 C -1,00 A 142 <L>S+0,25 C-0,50 A160 Proszę mi powiedzieć które to oko z astygmatyzmem i które powinno mieć soczewkę cylindryczną. Ponadto czy mogliby mi Państwo polecić jakiej firmy, jaki rodzaj tych soczewek powinnam się zaopatrzyć?

Witam.
Jeżeli Pani nosi soczewki kontaktowe o mocy -4,0 Dsph , to zastanawiam się jakim cudem badanie komputerowe tej wady nie potwierdza . Idąc dalej tym tropem albo to nie jest Pani wynik z badania komputerowego albo badanie zostało wykonane w soczewkach kontaktowych -co wg standardów okulistycznych jest błędem w sztuce.
Pozdrawiam