Wybór tabletek Lesiplus lub Mercilon

Dzień dobry, Które tabletki sa lepsze Lesiplus czy Mercilon? Kiedys brałam Mercilon, trzy miesiące temu byłam u ginekologa i przepisał mi Lesiplus bo podobno są lepsze. Jednak ja sie bardzo dobrze czułam przy Mercilonie a przy Lesiplus spadło mi libido i nie mam na nic ochoty ani sily. Pare lat temu brałam yaz i yasminelle i zle sie czułam. Dodam ze mam skłonność do torbieli na jajniku jesli nie biorę tabletek antykoncepcyjnych i niedoczynność tarczycy ale wyniki w normie.

Renata GrzechociĹska

Preparat dobiera się po dokładnym zebraniu wywiadu. Jeśli przy tych tabletkach źle Pani się czuje, proszę udać się do ginekologa w celu zmiany preparatu. Nie jest jednak powiedziane, że po powrocie do poprzedniego preparatu, teraz będzie się Pani dobrze czuła.