Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak zwiększyć libido u kobiety?

Jak zwiekszyc libido u kobiety mojej, narzeczonej po braniu tabletek antykoncepcyjnych spadlo bardzo wyraznie libido ona az tak sie tym nie przejmuje a ja za to bardzo podczas stosunku nie czuje ze jej w ogole daje to przyjemnosc a o grach wstepnych nie ma mowy . Po tych tabletkach narzeczona zle sie czula a i je odstawila i wtedy spadlo libido prosil bym onrade to ta sytuacja mnie dobija czuje (slaby) a kiedys bylo wszystko swietnie
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Antykoncepcja a PMS

Burza hormonów, napięcie przedmiesiączkowe, nerwy i drażliwość - czyli PMS. Czy tabletki antykoncepcyjne pomagają załagodzić objawy zespołu napięcia przedmiesiączkowego? Odpowiada lekarz ginekolog ? Katarzyna Pietuch.

Dzień dobry.

Opisane przez Pana objawy należałoby przedstawić ginekologowi, który przepisał takie, a nie inne tabletki antykoncepcyjne. Najwidoczniej należałoby je zamienić na inne - oczywiście, jeżeli partnerka uzna tę zmianę za zasadną.

Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy