Wybudzanie i problemy z ponownym zaśnięciem u 7-miesięcznego dziecka

Witam. Moja 7-miesięczna córka zaczęła budzic sie w nocy i nie moze zasnąć przez 1-1,5h. Nie płacze,nie marudzi. Po chwili zasypia ale bardzo szybko sie wybudza i zaczyna sie przewracać z boku na bok. Nie pomaga usypianie w lozeczku ani na rękach. Widac,ze jest śpiąca ale nie moze zasnąć. Nie wiem jaka moze byc tego przyczyna i co z tym mozna zrobic

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania lekarskiego ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuję udać się z dzieckiem do lekarza pediatry,

Piotr Pilarski

Przyczyną może być infekcja. Sugeruję wizytę u pediatry.

Pozdrawiam.