Częste wybudzanie po karmieniu u 7-miesięcznego dziecka

witam mam 7 mies córke i gdy po poludniu zasypia przy butli spi pół godz po czym musze ja wziasc do sibie na łuzko tam ze mna spi z godz i znow sie budzi jedynie ratuje ja piers ale czemu tak czesto sie budzi skoro obok leże?nie chce juz karmic

Witam,
niestety trudno powiedzieć.
Może córka budzi się z głodu - jak dużo je? jeżeli podaje jej Pani wystarczające porcje, to gdy się za często wybudza co1-2h może ją Pani poić samą wodą, może to pomoże.

pozdrawiam