Wybudzanie w nocy na jedzenie dziecka 5-miesięcznego

Witam! Mój syn ma 5 miesięcy. Od ok.3 tyg. je już inne rzeczy poza mlekiem modyfikowanym. Dodam, że mleka je dalej ok.5-6 butelek na dobe po 150-180 ml.Od tygodnia zaczął budzić się co 3 godz. i wydaje się głodny...Kiedyś przesypiał bez problemu 6 h pod rząd i budził się raz w nocy. Może być tak, ze przestało mu wystarczać mleko 1?

Witam. Mleko 1 podaje się dzieciom do 6 miesiąca życia. Najprawdopodobniej dla Pani dziecka już w tym momencie jest ono zbyt mało wartościowe i powoli należy myśleć o przejściu na mleko następne.