Wybudzanie ze snu z płaczem u 16-miesięcznego dziecka

mój synek ma 16m-cy,przesypiał juz całe noce od21-6-7.Ma zabki prawie wszystkie,ale od tygodnia budzi sie z mocnym płaczem przez sen ok.2lub 4 i zasypia tylko w moim łózku....co mam zrobic,aby znów spał cała noc w swoim łózeczku.Nadmienic musze,iz w dzin spi ok.10-12 i nieraz po obiedzie od 14.30-16.

proszę dopilnować żeby nie oglądał telewizji bo takie małe dzieci bardzo silnie śnią i to czasem bardzo je przeraża i powoduje niepokój w nocy.