Wyciek białego śluzu z pochwy u dziewicy

Witam. Mam 20lat. Moje pytanie dotyczy spraw kobiecych. Mianowicie.. Gdy wstaje wycieka mi bialy śluz z pochwy. Później na zmianę sluz/ z czymś co przypomina zapach moczu. Co to może być? Dodam ze jestem dziewica.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może jest to infekcja a być może nieprawidłowe lub dodatkowe ujście cewki moczowej w obrębie przedsionka pochwy. Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.