Wycinki błony śluzowej opuszki i zstępującej części dwunastnicy obudowie histologiczne

Proszę o interpretację wyników badań. Gastroskopia z biopsją Rozpoznanie: Nieprawidłowe wchłanianie jelitowe, nieokreślone. Wynik badania histopatologicznego Makroskopowo: A - Materiał oznaczony 1 - 4 fragmenty średnicy 0,3 cm (1) B - Materiał oznaczony 2 - 2 fragmenty średnicy 0,3 cm (1) Mikroskopowo: A - B: Wycinki błony śluzowej opuszki i zstępującej części dwunastnicy obudowie histologiczne w granicach normy . Nie stwierdza się wykładników morfologicznych zespołu złego wchłaniania.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Badanie histopatologiczne nie potwierdziło potwierdzenia zespołu złego wchłaniania. Pobrane wycinki mają prawidłową budowę histologiczną. Z otrzymanym wynikiem badania powinna Pani udać się na wizytę do lekarza prowadzącego.