Prośba o interpretacje wyników gastroskopii z biopsją

Proszę o interpretację wyników badań gastroskopii z biopsją. Rozpoznanie: Nieprawidłowe wchłanianie jelitowe, nieokreślone. Wynik badania histopatologicznego Makroskopowo: A - Materiał oznaczony 1 - 4 fragmenty średnicy 0,3 cm (1) B - Materiał oznaczony 2 - 2 fragmenty średnicy 0,3 cm (1) Mikroskopowo: A - B: Wycinki błony śluzowej opuszki i zstępującej części dwunastnicy obudowie histologiczne w granicach normy . Nie stwierdza się wykładników morfologicznych zespołu złego wchłaniania.

Witam serdecznie. Pomimo wcześniejszych podejrzeń brak jest cech morfologicznych zespołu złego wchłaniania.