Wycinki części pochwowej szyjki macicy pokryte nabłonkiem paraepidermeidalnym z ogniskową dysplazją stopnia małego

Witam. Rozpoznanie histopatologiczne Dwa drobne wycinki części pochwowej szyjki macicy pokryte nabłonkiem paraepidermeidalnym z ogniskową dysplazją stopnia małego.W wyskrobinach kanału widoczne drobne płaciki dysplatycznego nabłonka paraepidermoidalnego. w wyskrobinach z jamy macicy widoczne fragmenty endometrium z cechami rozrostu prostego /hyperplasia simplex. od tego zabiegu podczas stosunku jest mało komfortowo oraz ostatnio tydzień przed okresem brązowe krwawienie . o co wtym chodzi .

W opisie wyniku nie mam mowy o nowotworze , sprawy brązowego krwawienia i dyskomfortu podczas stosunku proszę wyjaśnić z lekarzem wykonującym zabieg - konieczna kontrola , zż