Co znaczą wycinki szyjki macicy z prawidłowym nabłonkiem paraepidermoidalnym?

Witam, bardzo proszę o poradę.Rozpoznanie niezapalne zaburzenie macicy nieokreślone, dysplazja szyjki macicy , nieokreślona, podejrzenie patologii endometrium ASCUS. Wynik wycinki szyjki macicy z prawidłowym nabłonkiem paraepidermoidalnym, fragm. prawidłowego endo i ektocervix, polip mięśniowo-gruczołowy we fragment., w 2005 r. znaleziono HPV, od wielu lat grzyby - upławy. Już 3 razy było "czyszczenie"szyjki, kanału macicy. Mam 61 lat,obciążona rodzinnie onkolog.Bardzo proszę o pomoc co robić?!

Pozostać pod opieką lekarza ginekologa. Wskazane będzie odwiedzenie ginekologa-onkologa. Wówczas wyjaśni Pani wszystko dokładnie.