Wyczucie guza na wewnętrznej dolnej szczęce

Witam,Kilka dni temu wyczulem guz na wewnetrznej dolnej szczece po prawej sttronie. Jest twardy i nie boli, tak jakby czesc kosci. "Odkrylem" go przypadkowo. Regularnie myje zeby 2/3 razy dziennie. Jestem osoba nie palaca. Mam 40 lat, generalnie zdrowy. Obecnie nie moge sprawdzic to u jakiego kolwiek lekarza, jestem w pracy na morzu. Niepokoje sie tym, czy to nie jest jakis nowotwor badz cos powaznego. Za odpowiedz bede BARDZO wdzieczny. Pozdrawiam Krzysztof

Bez zbadania , na odległość Warszawa-Dalekie Morze nie jestem w stanie nic powiedzieć - proszę udać się do chirurga szczękowego natychmiast po powrocie na ląd , zż