Wyczucie guzka na piersi a wynik USG
Od pol roku mam niedoczynnosc tarczycy przyjmuje euthyrox.kilka dni temu wyczulam guzek na piersi Z usg wyszl0:w lewej piersi zmiana nieregularna 10x6 mm, zmianaa hypoechogenna12x4 mm.Prawa piers blisko brodawki zmiana hypoechodenna regularna10x6 mm (fa?),zmiana regularna o obnizonej echogenicznosci 17x9mm (fa?)Kilka torbielek do 1cm.Okoliczne wezly chlonne prawa okolica pachowa nieco powiekszone wezly chlonne oprawidlowej budowie.Czy to moze byc rak?Czy moze toprzezte hormony ktore przyjmuje.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Magdalena Mroczek
83 poziom zaufania
fa w nawiasie oznacza podejrzenie fibroadenomy czyli zmainy łagodnej.