Wyczucie ziarenka w piersi

witam byłam na badaniu piersi poniewaz w 1 piersi zauwazyłam ziarenko doslownie 2 mm ma doktor badal palpacyjnie i usg.stwierdził ze to gruczoly i ze moze tez tak byc pozostalosc po karmieniu.karmilam 5 mies.temu.w dodatku jestem szczupla czy zeczywiscie tak moze byc?to takie jakby ziarenko piasku pod skórą i to niby gruczol.czy to moze urosnac i byc groze?podobno zadko kiedy rosnie tak by to usunac.

Tak niewielka zmiana tuż pod skórą jest bardzo mało prawdopodobne, by byłą związana z chorobą nowotworową. Jeżeli lekarz ocenił ją także w USG, to wykazał się i czujnością i spełnił swoje zadanie. Piersi, jak każda kobieta, musi Pani badać samodzielnie raz w miesiącu, po miesiączce. Po około dwóch latach regularnego stosowania się do tej zasady zacznie Pani je już trochę znać. Taka postawa jest inwestycją na przyszłość.