Co robić z ponownym pojawieniem się guza w piersi?

Dzień dobry, trzy tygodnie temu miałam biopsję mammotomiczną. Został wycięty guz z piersi o wielkość około 3 cm. Był on niewyczuwalny palpacyjnie, tylko przez usg. Teraz, trzy tygodnie po zabiegu pojawił się nowy guz w tej samej piersi. Nie jest on dokładnie w miejscu tamtego. Tamten był głęboko, ten just tuż pod skórą i wydaje się być dość duży (około 3cm). Czy powinnam udać się z tym do lekarza? Czy to normalne po biopsji mammotomicznej?

Taka zmiana może wynikać z włóknienia w odpowiedzi na wprowadzenie ciała obcego (to normalne po inwazyjnych procedurach). Uważam jednak, że powinna Pani powtórzyć USG piersi.