Wyczuwalna żyłka w jądrze i ból promieniujący do nogi
witam:) w prawym jadrze jest cos co moge nazwac zylka lekarze wykluczaja zylaki i przepukline co to moze byc?usg od 2 lat sie nie zmienia nie powiekszyla sie ani nic ,boli bardzo mocno az prawa noga wlacznie bol jest pulsujacy co to moze byc?byly dodatkowe badania moczu bylo ok i nasienia tu wykazaly plemniki leniwe nie wiadomo czy z bolu nie mam na nic odpowiedzi ten temat mam od 6 lat ale teraz bol jest bardzo dokuczliwy z gory dziekuje ostanie usg mam z 4 marca

MĘŻCZYZNA, 36 LAT ponad rok temu
Lek. Daniel Lewczak Urolog
60 poziom zaufania
Żylaki powrózka prawego są znacznie rzadziej niż po stronie lewej. W badaniach nie ma odchyleń. Problem może być w ukł nerwowym - odc L-S kręgosłupa
pozdrawiam