Promieniujący ból od jądra do nogi
boli mnie prawe jedro bol promieniuje do prawej nogi prawe jedro jest dosc twarde I jest wyzej niz lewe na badaniu usg nic nie wukazalo moczi krew tez wporzadku a bol straszny ze chodzic nie moge"bol pojawia sie codziennie

MĘŻCZYZNA, 34 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane dolegliwości bólowe okolicy jądra bezwzględnie wymagają konsultacji specjalisty urologa!