Wyczuwalny guz na mostku

Tydzień temu wyczułem u siebie guz na mostku. Dokładnie w górnej części na łączeniu żeber z mostkiem. Guz jest bardzo twardy(jak kość) . Około 2 cm średnicy . Nie boli pod naciskiem . Nie wiem kiedy powstał, ale np 2 miesiące temu nie miałem go na pewno, a przy najmniej nie był wyczuwalny . skóra na nim nie przyjmuje żadnego koloru(naturalny) . Dodatkowo troche pod tym guzem także na łączeniach żeber z mostkiem wyczuwam mniejsze guzy (Dopiero dzisiaj je wyczułem) Co to może być ? Mam 19 lat

Niestety bez wykonania RTG mostka i wizyty u lekarza nie można odpowiedzieć na Pana pytanie. Rozpoznanie wymaga dość szerokiej diagnostyki, tego typy schorzenia nie są częste.