Wyczuwalny spory guz w piersi

Boli mnie pierś. Ten bòl utrzymuje się już 5 dni. W tej piersi kiedyś miałam dwa torbiele ktòre zostały wyciśniete a raczej ten płyn. Miałam wtedy około 15-16 lat. Teraz mam 27. Dziś rano jak badałam piersi wyczułan dosyć spory guz. Nie wiem dokładnie czy zawsze tam był czy nie. Ale piers z dnia na dzien boli bardziej. Co to może być i co mam z tym zrobić ?

Koniecznie udać się pilnie do ginekologa! Ps.Torbiel w j.polskim ma rodzaj żeński - a więc TA TORBIEL , a nie ten torbiel , zż