Wydłużenie cyklu a zmiana klimatu

Witam. Mam pytanie,a mianowicie,czy jeżeli okres ma mi się spoznic przez zmianę klimatu,to czy owulacja te Się spozni? Czyli jak np okres miałby mi się spóznic o tydzień,to czy owulacja przed tym opóźnieniem też będzie tydzień później?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie da się tego przewidzieć. Mówiąc ogólnie jeśli cykl się wydłuża, owulacja powinna wystąpić później.