Wydzielina gruczołów łojowych brzegów powiek

Czy ta wydzielina gruczołów łojowych brzegów powiek zniknie dzięki systematycznej higienie powiek za pomocą szamponu i płynu blephasol? Czy muszę stosować coś jeszcze? Dodam, że mam je od ok. dwóch miesięcy, a tydzień temu miałam usuwaną gradówkę w tym miejscu i myślałam, że po zabiegu zniknął, ale nadal są, choć jest ich trochę mniej. Proszę mi powiedzieć co jeszcze mogę zrobić aby się ich pozbyć? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Witam.
Przede wszystkim higiena brzegów powiek oraz jeżeli to oczywiście możliwe znalezienie przyczyny nadmiernej czynności wydzielniczej gruczołów łojowych brzegów powiek.
Pozdrawiam