Czy normalne jest, że przy brzegach powiek znajduje się ciągnąca wydzielina?

Witam. Mam pytanie: mam stwierdzonego nużeńca, stosuję maść robioną , krople nawilżające oraz Demoxoft płyn i chusteczki, w międzyczasie miałam usuwane ciało obce spod powieki i teraz używam kropli Tobradex, jednak brzegi powiek mam mocno zaczerwienione i wydobywa się stamtąd długa ciągnąca się wydzielina, czy o normalne? Nie mogę normalnie funkcjonować, nie wiem co robić...Proszę o pomoc i radę. Pozdrawiam

Witam.ma Pani MBM. Wydzielina jest normalną rzeczą. Oczy zawsze coś wydzielają. Poleczyc nuzenca 6 tyg.i zrobić przerwę. W powiece jest 40 gruczołów Meiboma i jeszcze śluzowe lzowe tłuszczowe wiec wydzielina ma być. Pozdrawiam serdecznie