Nasilające się objawy przy zapaleniu brzegów powiek

Witam, czy to typowe dla zapalenia brzegów powiek że objawy nasilają się rano i wieczorem? Mam nuzenca, lecze się demoxoftem i olejkiem z drzewa herbacianego od miesiaca. Objawy dalej wystepują wieczorem i nie wiem czy to normalne ze tak długo to trwa. U okulisty byłam na początku choroby.

Aleksander Ropielewski

Nasilenia objawów rano i wieczorem jest normalne. Odnośnie czasu terapii i jej skuteczności bez przeprowadzenia badania okulistycznego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, jednak leczenie nużeńca nie powinno trwać krócej niż 4 tygodnie. Nadchodzą chłodne dni dlatego może ucieszyć Panią fakt, że nużeniec źle znosi wysokie temperatury i korzystny efekt mogę Pani przynieść wizyty w saunie.