Przewlekłe zapalenie brzegów powiek

Od ponad roku leczę się na przewlekłe zapalenie brzegów powiek (objawiające się ropnymi guzkami na brzegach powiek uciążliwymi szczególnie przy mruganiu) spowodowanym obecnością nużeńca. Stosuję Demoxoft Płyn oraz Lipożel. Chciałbym zapytać, czy można tak długo to leczyć, czy są jakieś inne, lepsze preparaty na to, i przede wszystkim czy przez tę chorobę może pogorszyć się wzrok lub można nawabić się innych, gorszych chorób oczu? Dziękuję z góry za pomoc. Pozdrawiam!

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza okulisty, po badaniu bedzie mozna okreslic odpowiednie dalsze postępowanie.