Nużeniec oczny przy depresji

Błagam lekarzy okulistów o pomoc.. Jestem w depresji, mam już złe myśli. Mam nużeńca ocznego, oczy swędzą , bolą, cały czasz czuję coś pod powieką i do tego świąd.. Rano jest najgorzej.. Lekarze nie mają pojęcia o nużeńcu , śmieją się ze mnie , gdy im wspominam o tym problemie. Nie mogę się malować, nie mogę ich dotknąć , bo są bardzo wrażliwe.. Stosuję olejek z drzewa herbacianego. Co może pomóc oprócz olejku? Jestem w rozpaczy... Dlaczego lekarze nie leczą nużeńca? Co może mi pomóc? pozdrawiam

Być może oprócz choroby oczu warto także rozpocząć psychoterapię? Pomoże poradzić sobie z obniżeniem nastroju, a także emocjonalnymi konsekwencjami trudności. Dodatkowo nasilenie objawów okulistycznych może być także wynikiem trudności emocjonalnych. Warto przerwać błędne koło.