Wydzielina w kącikach oczu a możliwe przyczyny

Witam.Mam problem z oczami.Zaczęło się od jednego oka jakieś 3-4 lata temu.Z moich oczu wypływa biała może czasem lekko żółta gęsta wydzielina,konsystencji budyniu.Wydzielina najczęściej gromadzi się w kącikach oczu,ale też na powiekach,bardzo często mi je skleja szczególnie po nocy.W ciągu dnia ta wydzielina wychodzi w ogromnych ilościach i jak mrugam oczami rozmywa się po całym oku i widzę jak przez mgłę.Męczę się z tym a pracuje jako zawodowy kierowca.Przemywam solą fizjologiczna.Pomocy....

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u okulisty, po badaniu będzie mozna określić dalsze postępowanie.