Wydzielina z piersi, brak okresu i prawdopodobieństwo podwiązanych jajowodów

Witam od 8 lat prawdopodobnie mam podwiazane jajniki jestem po 4 cieciach nie było żadnej do tej pory ciąży nie mam okresu miesiąc temu były plamienia oprócz tego z piersi leci mi siara nie mam zaburzeń żadnych hormonalnych bo byłam u lekarza i chciałam się dowiedzieć od Was co to może być bardzo prosze o szczerą odpowiedź dziękuję

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania cieżko jest coś więcej powiedzieć. Sadze ze końieczne jest usg przezpochwowe. Proponuje udac sie do lekarza ginekologa.