Wydzielina z piersi od 30. lat i guz na jajniku

OD 30L JAK ZASZLAM W CIAZE MIALAM WYDZIELINE Z PIERSI.ROZNE KOLORY.TERAZ MAJAC 50L OD PARU LAT JEST BRAZOWA LUB ZIELONA GESTA.PIERS LEWA BOLI POD SPODEM LEWA Z PRAWEJ STRONY.2LEKARZY CHCIELI USUNAC MI NARZ.KOBIECE BO DUZO I DUZE TORBIELE.3LEKARZ POWIEDZIAL ZE JEST DOBRZE.MAM TEZ GUZKA POZA LEWYM JAJNIKIEM.MARTWIE SIE BO Z NIKAD POMOCY

Renata GrzechociĹska

Witam.
Konieczna jest niezwłoczna wizyta u ginekologa, który pokieruje odpowiednim leczeniem. Nieprawidłowy kolor wydzieliny może świadczyć o zakażeniu.
Pozdrawiam