Wydzielina z piersi podczas okresu

Witam. Dostalam okres tydzien temu i byl dosc mocny. Dzien pozniej zaobserwowalam, przy mocnym nacisnieciu, przezroczysto-mleczna wydzieline z lewej piersi. Doslownie mala kropelka, jak woda praktycznie. Co to moze oznaczac? Zawsze zabezpieczamy sie z partnerem podczas stosunku. Odstawilam tabletki 2 miesiace temu. Piers mnie nie boli, robilam test i w ciazy nie jestem. Czy sa to zaburzenia albo za wysoki poziom prolaktyny? Z gory dziekuje

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy mogą być spowodowane zaburzeniami hormonalnymi. Proszę udać się na wizytę do lekarza ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.