Wydzielina z sutka i pozytywny test ciążowy

Ostatnia miesiaczke mialam 28-29,trwala 1,5 dnia do tego czasu nic..pojawila sie wydzielina z sutek,test ciazowy pozytywny,ginek przez usg dopochwowe nie stwierdza ciazy...jestem zdrowa

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,nie napisała Pani daty ostatniej miesiączki. Proszę powtórzyć test ciążowy lub oznaczyć stężenie betaHCG, jeśli to bardzo wczesna ciąża USG mogło jeszcze nie wykryć obecności zarodka.