Wygląd żołędzi - jaka jest przyczyna innego kształtu?

Witam. Moja żołądź jest nie taka, jaka powinna być - jest krótsza i okrągła, ponadto mam dwie dziury na niej, nie wiem po co mi ta dodatkowa? Proszę o szybką pomoc.
ponad rok temu

Witam,
Pewne odchylenia od wzorcowego kształtu żołędzi prącia mogą świadczyć jedynie o różnicy o charakterze kosmetycznym i najczęściej nie powodują żadnych dolegliwości.
Jeżeli jednak istnieją inne oznaki, które Ciebie niepokoją - konieczna jest konsultacja ze specjalistą urologiem.
Pozdrawiam.