Wyjaśnienie wyniku USG wątroby

Proszę o wyjaśnienie wyniku USGwątroby: W lewym płacie 5 torbieli, o śr.od 4-6mm. Torbiel wielokomorowa na granicy płatów, wymiary w skanie poprz.23,5x17mm, wewnątrz widoczne przegrody, przyściennie możliwość zwapnienia.W prawym płacie drobne torbiele, segm.IVb wielokomorowa, 10mm śr. drobna tuż przy pęcherzyku żółc.5mm i obecna tuż przy gałęzi żyły wrotnej w segm.IV, śr.5 mm. Całkowicie bocznie, w segm.VII tuż przy granicy z VIII obszar hypoechogenny o niewyraźnych zarysach 17x16x12 mm.

Nie jest to opis wskazujący jednoznaczne rozpoznanie poza torbielowatością wątroby. Brak jasności jednej ze zmian zmuszałby do zalecenia wykonania tomografii komputerowej.