Wyjście ze szpitala po zawale a picie alkoholu

Witam mam 30 lat, miesiac temu wyszlam ze szpitala po zawale, biore caly czas leki, juz do konca zycia, czy picie alkoholu jest zabronione? czerwonego wina? z tego co czytalam to czerwone wino nawet pomaga, prosze o porade.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza kardiologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.