Wykrzywiony i sztywny kciuk lewej ręki
mam wykrzywiony i sztywny kciuk lewej reki bardzo bolesny zdiecie rtg nie wykazuje zmian co to moze byc

KOBIETA, 43 LAT ponad rok temu
Szanowna Pani, przy tak skąpym wywiadzie można podejrzewać "wszystko i nic zarazem" . Proszę z wynikiem rtg zgłosić się do ortopedy - on zadecyduje czy, a jeśli to jakie badania są u Pani niezbędne oraz zaplanuje dalsze postępowanie. Pozdrawiam