Brodawki na kciuki u ręki

Witam pojawiły mi się jakiś czas temu brodawki (na kciuku u reki). Leczę je lekiem zakupionym w aptece VERICAUST kw. monochlorooctowy. stosuje je raz w tygodniu tak jak na ulotce zalecano, boli mnie przez 1-2 dni i Pojawiają się tam ciemne plamki (i kropki) czy to jest znak że wypala mi je od dołu? Jak mogę je szybko wyleczyć Czy są zaraźliwe. Czy z kurzajkami można pracować w kuchni, przy jedzeniu.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Trudno określić postępy gojenia nie mając możliwości oceny zmian. Proszę zatem udać się na wizytę do specjalisty dermatologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.