Przebarwienia na twarzy u 22-latki

jak pozbyc sie przebarwień na twarzy są to takie ciemne kropeczki które zaczynają wychodzić od ubiegłego roku jest ich coraz więcej jak zatrzymać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane zmiany wymagają oceny specjalisty dermatologa. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który po obejrzeniu zmian wdroży odpowiednie postępowanie.

Przebarwienia to problem skorny ,wymaga stalej wspolpracy lekarza i pacjenta. Bedzie niestety nawracal.
Podstawowa informacja dla Pani- koniecznie musi Pani uzywac codziennie!!! wysokich (30-50) filtrow UV. Profilaktyka jest bardzo ważna. Poza tym musi sie Pani poddawac regularnie zabiegom lekarskim- peelingom, zabiegom laserowym. Stosowac odpowiednie kremy przeznaczone dla skory z przebarwieniami. Moze Pani zaczac od dostepnychw aptekach linii firm Bioderma czy Avene. Zapraszam na konsultacje w celu ustalenia odpowiedniego leczenia.
Ewa Rybicka