Przebarwienia potrądzikowe

Mam problem z tradzikiem i przebarwieniami po nim.W momencie stosuje Skinoren. Stosowalam mnostwo produktow lecz nie pomagaja. Sa jakies kosmetyki do pielegnacji codziennej , ktore moglaby mi Pani polecic ?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Szanowna Pani, skinoren stosowany przez dłuższy czas może pomóc w Pani problemie. Pozdrawiam

Witam. Skinoren jest bardzo dobrym produktem, który powinien trochę pomóc. czy stosowała Pani Isotrexin lub miejscowe preparaty z Retinoidami? One mogą podziałać silniej. Jeżeli nie przyniesie to poprawy, trzeba będzie pomyśleć o zabiegach laserowych. proszę pamiętać o bezwzględnej ochronie przed UV.
Pozdrawiam
Iwona Radziejewska