Stosowanie kremu z retinoidami a ryzyko przebarwień

dzień dobry, stosuje krem z retinoidami. czy o tej porze roku przez krótki czas bycia na powietrzu ok 1godz mogą wyjść przebarwienia? nawet jeżeli jest pochmurnie?

W przypadkach stosowania kremów z retinoidami wskazane jest używanie kremów z filtrem 50 F rano . Nie sądzę żeby w dni pochmurne była duża szansa na powstanie przebarwień.
pozdrawiam
Iwona Stajkowska