Zaróżowiona i piekąca skóra po kuracji Izotekiem

Witam, jestem obecnie w czasie (2 miesiac) terapii Izotekiem - dawka 20mg. Stosuje elobaze krem z filtrem Vichy codziennie rano, niemniej dzis odkrylam, ze moja skora jest cala zarozowiona i piecze. Dodam, ze nie wychodzilam na pelne slonce. Co moge zrobic, by nie przeistoczylo sie to w permanentne przebarwienie? Moge cos zastosowac by zaczerwienienie zeszlo i skora byla "normalna"? Bardzo prosze o pomoc.

Proszę stosować cicalfate repair i dużo wazeliny i oczywiście kremy z filtrem. Ten lek powoduje zaczerwienienie natomiast nie prowokuje przebarwień
Pozdrawiam
Iwona Stajkowska