Czy podczas kuracji Izotekiem można smarować skórę sokiem z cytryny?

Czy podczas kuracji izotekiem można smarować skórę sokiem z cytryny w celu zniwelowania przebarwień posłonecznych?

Izotek, oprócz innych działań, ma też wpływ na zmniejszenie przebarwień posłonecznych, tak więc nie ma potrzeby dodatkowo podrażniać skóry w czasie kuracji. Ewentualne pozostałości będzie można zwalczać potem. Na razie proszę skupić się na ochronie przeciwsłonecznej - kremy z filtrem nr 50.

Dzień dobry,

Uważam, że lepiej skupić się na terapii zleconej przez lekarza,trzymać się ściśle jego wskazań i nie eksperymentować na własną rękę.

Pozdrawiam