Jakie rodzaje depilacji można stosować w trakcie kuracji Izotekiem?

Jakie rodzaje depilacji można stosować w trakcie kuracji izotekiem? Czy np depilacja za pomocą kremów jest dopuszczalna?

Witam serdecznie

Podczas kuracji Izotekiem nie powinna Pani depilować włosów za pomocą radykalnych metod : woskowanie, fotoepilacja. Może Pani łagodnie usuwać owłosienie za pomocą golarki lub kremów czy pianek do depilacji.
Kremy do depilacji chemicznie rozpuszczają łodygę włosa. Jeśli zdecyduje się Pani na ten rodzaj depilacji proszę wybrać krem dla cery wrażliwej żeby niepotrzebnie nie podrażniać skóry i nie wywołać reakcji alergicznej skóry.

pozdrawiam

IJ