Wykwity skórne na ciele

Witam. Mam problem skórny od 7 lat. Na mojej skórze, w róznych miejscach pojawiaja sie pryszczyki, jednak nie ma w nich tresci przypominającej zwykłe wykwiły skórne. W środku takiego wykwitu jest jakby wagier ale nie da sie go wycisnąć, jest wrośniety do skóry, głęgoko, przy próbie usunięcia wydobywa się tylko krew. Nastepnie nie zarasta skórą tylko zasklepia wydobywającym sie płynem, jednak pod nim pozostaje żywa tkanka. Co to jest?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne jest badadnie lekarskie aby moc cos wiecej powiedzieć. proszę koniecznie udac się do lekarza dermatologa.