Wymaz z pochwy a zapalenie przydatków

Dziendobry,mialam robione wymaz pochwy wyszet wzrost ofity flory bakteryjnej i bakterie coli,bralam 2,atybiotyki 1mi pomug na 4 miesiace i czopki metronidazol 1 op.i macemirol do ustne,ciogle mialam z jajnikami z pecherzem to wygloda jak bym miala zapalenie ptzydatkow mam lat 34 prosze odpowiedz?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, niestety nie znam dokładnej historii Pani choroby, ważna jest dokładna analiza Pani obecnego stanu zdrowia i dotychczasowego leczenia. Zalecam wizytę u ginekologa, wykonanie badania USG. Pozdrawiam