Wymiana wkładki TT380 Active

Mam założoną wkładkę TT380 active , po jakim czasie powinnam ją wymienić w ulotce pisze, że po 10 latach. Czy nie jest to za długo ?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Według informacji producenta, wkładka TT380Active jest skuteczna przez 10 lat. Nie powinna się Pani zatem martwić, że przestanie być skuteczna wcześniej. Oczywiście, jeśli tylko będzie Pani chciała, można ją usunąć wcześniej.