Wymiary dziecka w łonie matki

Witam, U mojego dziecka w 19,6 d.c. wyszły następujące wymiary głowki BPD 44,9, F0D 57,6, HC 161. Pozostałe wymiary chyba są w normie THD 20,2, AC 141,6 a FL 33,2. Martwię się że głowka jest za mała w stosunku do reszty wymiarów, lekarz nic nie mówił na ten temat, ale poprzednio urodziłam dziecko z zesp. Pataua, stąd też moje obawy. Dwa tyg. temu miałam usg u dr Dudarewicza i wszystko było w normie, oprócz niewielkich zastojów w nerkach ok. 4 i 3 mmm. Bardzo proszę o odpowiedz.

Myślę, że nie ma powodu do niepokoju. Niewielkie odchylenia od normy nie budzą niepokoju tym bardziej, że prowadzący ginekolog nic na ten temat nie powiedział. Proszę przychodzić na kontrolne wizyty do ginekologa w wyznaczonym terminie.