Wymiary penisa u 19-letniego mężczyzny

Czy to normalne, że penis ma we wzwodzie 12cm (19lat) a w spoczynku z 3-4cm przy czym jego obwód jest bardzo mały? Czy jest to naturalne i nie trzeba iść z tym do lekarza czy jednak jest to jakaś choroba i pilna jest wizyta? Dodam, że miałem badania na hormony i te są w porządku.

Nie są to imponujące wymiary, jednak nie w wielkości siła. Jeśli były badania hormonalne to dobrze, ale niezależnie wskazana jest konsultacja andrologiczna, bo ważniejsza jest ocena samych jąder - wielkość, spoistość.