Wymiotowanie żółcią i osłabienie po usunięciu pęcherzyka żółciowego

Witam moja mama miala wczoraj usuniety woreczek zolciowy laparoskopem dostala znieczulenie w kregoslup i srodki nasenne po zabiegu dobrze sie czula ale dzis rano zaczela wymiotowac zolcia do tego jest jej slabo oblewaja ja zimne poty i ma wrazenie ze zemdleje czy to normalne?

Witam. Wczesny okres pooperacyjny może przynieść wiele niepokojących objawów. Dlatego mama leży w szpitalu i jest obserwowana i leczona. Spokojnie.