Wymioty, bóle brzucha i zmęczenie w 10. tygodniu ciaży

Dzień dobry, Jestem w 10 tyg ciąży i bardzo mnie męczą wymioty, ból brzucha i ogólne zmęczenie i rozdrażnienie.Nie mam apetytu, a jak coś zjem to zaraz czuję się wzdęta.Mój lekarz mówi, że tak ma być , a ja jestem coraz bardziej osłabiona i rozgoryczona faktem, że nic mi nie pomaga. Złe samopoczucie sprawia, że tym bardziej martwie się o maluszka.Bardzo proszę o pomoc. Anna

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, rozumiem Pani sytuacje, jednakże tylko lekarz prowadzący zna Pani stan zdrowia i ciąży najlepiej. Prosze w razie konieczności udać sie bezwzględnie do lekarza celem konsultacji. Pozdrawiam