Wymioty, silne kurczowe bóle żołądka

Witam, w ciągu 12 miesięcy 4 razy miałam problemy żołądkowe. Objawy to wymioty, silne kurczowe bóle żołądka. Brak biegunki i gorączki. Niskie ciśnienie krwi 90/50. W morfologii podwyższone były neutrofile i obniżone limfocyty ale jedynie wartości procentowe. CRP nie podwyższone 0.1. Wymioty za każdym razem trwały kilka godzin a na drugi dzień czułam się już normalnie. Lekarz stwierdził nieżyt żołądka na skutek silnego stresu. Niepokoją mnie nawroty. Co może być przyczyną takiego stanu?

Renata GrzechociĹska

Przyczyn może być wiele. Najprostszą jest po prostu błąd dietetyczny, infekcja wirusowa. Jeśli występują w międzyczasie jakieś dodatkowe niepokojące objawy. Proponuję udać się do gastrologa.